Haber

İYİ Parti’den yeni video: Her şey değişecek

İYİ Parti bugün seçim kampanyası için yeni bir görsel yayınladı. YETERLİ Parti’nin resmi hesabında yayınlanan bağ kampanyası serisinin son görüntüsü “Güçlü Türkiye” başlığıyla yayınlandı. “Çünkü Türkiye 14 Mayıs’ta tarih yazacak” notuyla paylaşılan görselde konuşan DÜZGÜN Parti Ekonomi Politikaları Lideri Bilge Yılmaz, şunları söyledi:

“GÜCÜMÜZÜ BÜYÜK POTANSİYELİMİZDEN ALDIK, DÜNYA’DA YİNE SIRADA YÜKSELEN TÜRKİYE”

“Sürdürülebilir büyümeye odaklı vizyonumuzla; savunma, tarım ve enerji gibi stratejik alanlarda kendi kendine yeten bir Türkiye… İstikrarsızlık analizimizle; öngörülebilir, şeffaf ve dengeli politikalarla hızla büyüyen bir Türkiye… Kapsayıcı zenginleştirme sözümüzle; çalmayan, çalmayan, liyakatle çalışan, üreten, geliştiren bir Türkiye… Zengin kaynaklarımızdan ve büyük potansiyelimizden aldığımız güçle; Dünyada öne çıkan bir Türkiye…”

’85 MİLYONUN İKİ DUDAK ARASINA GEÇECEK SÖZLERLE SAYGILI BİR TÜRKİYE KONUŞULACAK’

Videoda 14 Mayıs’tan sonra özellikle gençlerin başarılarına değer verileceği belirtildi. Bilge Yılmaz, “Yaşanacak mı? Elbette geçecek. Çünkü 14 Mayıs’tan sonra; gelecek nesillere enkaz bırakmayan, gençleriyle başaran, güçlü bir Türkiye konuşulacak. Bir şeyler değişecek, her şey” değişecek” dedi.

Video, GÜZEL Parti’nin kampanya sloganı, “Çünkü 14 Mayıs’tan sonra; “Türkiye Tarih Yazacak” sözleriyle sona erdi. (HABER MERKEZİ)

toroslar-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu