Yaşam

Cem Yılmaz’ın yeni dizisi CMXXIV’in biletleri karaborsada yüksek fiyatlarla satılıyor

Son dönemde yazdığı, yönettiği ve rol aldığı yapımlarla seyirci karşısına çıkan Cem Yılmaz, “CMXXIV” adlı yeni programıyla sahnelere geri döneceğini duyurdu.

7 Şubat’tan itibaren Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde seyirciyle buluşacak gösterinin Şubat ve Mart biletleri dakikalar içinde tükendi. 495 ile 4 bin 400 lira arasında satışa sunulan gösterinin biletleri karaborsada 50 bin liraya kadar çıktı.

Biletlerin kısa sürede tükenip karaborsaya düşmesi eleştirilere yol açarken, Yılmaz, yıllardır karaborsaya karşı uyarılarda bulunduğunu ancak tepkisinin karşılanmadığını söyledi.

Duruma sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepki gösteren Yılmaz, açıklamasında şunları söyledi: “Bir kez daha uyarıda bulunayım; Değerli arkadaşlar, biletim İstanbul’daki ortalama bir gösteri bileti kadar pahalı…

30 yıl oldu… Yıllardır karaborsa var, ne olur almayın, almayın, sahte bilet bile çıkabilir, aman tanrım! Bunu söylesem bile çocukça bir çığlığın hiçbir anlamı yok…

Peki bunu denetleyecek, yasaklayacak, yaptırım uygulayacak kişi ben olmadığım için tek çözümüm gösteri yapmamak :)) hahaha… Son kez söylüyorum, yapmıyorum 4 gösteri yaparak bu dönemde 100 gösteri olacak. Hiçbir sorumluluk almadan, hey, 47.800’lük bilet var, neden almıyorsun? Allah aşkına biletler 50 bin, biletler 20 bin, biletler 100 üzerinden, sinirlendirmeyin, biletler bu kadar… önden var mı? Onun parasıyla! “Bu konuya girmiyorum bile” dedi.

odunpazariajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu