Yaşam

Bu Cuma Vizyona Girecek Filmler Belli Oldu

Farklı sinemalara ev sahipliği yapan Paribu Cineverse, 3 Şubat Cuma günü vizyona girecek yeni sinemalarla sinemaseverleri buluşturuyor.

 

Vizyondaki sinemaların yanı sıra Prestige Trouble, BTS: Yet to Come in Cinemas, Infested 3, Mummies, Knock At The Cabin, The Banshees of Inisherin ve Boy From Heaven filmleri sinemaseverlerle buluşacak. sunulan.

 

Dünya ile birlikte pek çok sinemayı vizyona taşıyan Paribu Cineverse, bu Cuma günü yerli ve yabancı birbirinden farklı sinema türlerini vizyona getiriyor. Animasyondan müziğe, dramadan kaygı ve gerilime birbirinden değerli yapımların gösterileceği Cuma günü, sinemaseverlere farklı dünyaların kapılarını aralayacak.

 

Prestij Problemi, BTS: Henüz Sinemalarda, Infested 3, Mummies, Knock At The Cabin, The Banshees of Inisherin ve Boy From Heaven filmleri 3 Şubat Cuma günü vizyona girecek. ve detayları paribucineverse üzerinden takip edilebilir.

3 Şubat Cuma için vizyonunun öne çıkanları

  • Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği dram filmi prestij sorunu, Mahsun Kırmızıgül’ün kendi yaşam öyküsünü konu alıyor. 90’lı yıllar boyunca country müziğe birçok önemli ismi kazandıran Prestij Müzik ile Mahsun Kızımızıgül, Özcan Deniz ve Haluk Levent’in yollarının kesiştiği ve ünlü müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu ile yıldızlığa uzanan yolculuk anlatılıyor.
  • Güney Koreli bir müzikal BTS: Henüz Sinemalarda Gelmedi, Oh Yoon-Dong yönetmenliğinde ünlü müzik grubu BTS’in Busan konserini özel sahnelerle beyaz perdeye taşıyor. Yedi üyeden oluşan ünlü Kore müzik grubunun bu ünlü konseri, Kore müziğini ve sanatını seven herkese 137 dakikalık harika bir şölen sunuyor.
  • Yönetmenliğini Özgür Bakar’ın yaptığı yerli korku filmi musallat 3 15 yıl önce meydana gelen korkunç olaylar nedeniyle oğlunu ve gelinini kaybeden Burhan’ın hikayesini anlatıyor. Oğlu ve gelininin ölümünden sorumlu tutulan Burhan, bu nedenle akıl hastanesine gönderilir. Ancak peşini bırakmayan iblisler Burhan’ı akıl hastanesinde bile yalnız bırakmaz.
  • Animasyon severlerin çok beğeneceği bir Warner Bros. çalışması. mumyalar (mumyalar), 3000 yıllık bir Mısır mumya şehrinde yaşayan iki gencin hikayesini anlatıyor. Sinemada imparator, Nefer ve Thut ile evlenmek ister. Ancak Nefer de Thut da özgürlüklerine çok düşkün oldukları için evlenmek istemezler. Ancak tanrıların istekleri kaçınılmaz olduğundan, Thut yedi gün içinde eski bir yüzükle düğünde olmalıdır.
  • M. Night Shyamalan’ın yazıp yönettiği gerilim filmi Kabini Çalın, Bir ailenin başına gelen trajik olayları anlatıyor. Uzak bir kasabada tatil yapan bir aile, dört silahlı yabancı tarafından kaçırılır. Dış dünya ile bağlantısı kesilen aile üyeleri, her şeylerini kaybetmeden önce neye inanacaklarına karar vermeleri gerekiyor. Çünkü kıyameti önlemek için bir seçim yapmak zorundalar.
  • Yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Martin McDonagh’ın oturduğu drama sineması. Inisherin’in Banshees’i In Bruges filminden sonra Colin Farrell ve Brendan Gleeson’ı yeniden bir araya getiriyor. Küçük bir sahil kasabası olan Inisherin’de yaşayan ve ömür boyu arkadaş olan Colm ve Pádraic, arkadaşlıklarını bir anda bitirirler. Bu olayın hem iki arkadaş hem de kasaba halkı üzerindeki etkisi, McDonagh’a özgü bir mizahla beyazperdeye taşınıyor.
  • Tarık Saleh’in yönettiği yabancı drama filmi Cennetten Gelen Çocuk (Cennetten Gelen Çocuk), Mısır’ın El-Ezher Üniversitesi’ne öğrenci olarak kabul edilen Adem’in hikayesini anlatıyor. Üniversitedeki imam tüm öğrencilerin gözleri önünde bir anda ölünce, Adem kendini cinayet ve entrikalarla örülmüş bir casus ağının ortasında bulur. Mısır’daki güç mücadelelerinin ortasında kalan Adam, farkında olmadan bu hikayede paha biçilmez bir rol oynar.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu