Haber

Ankara Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek 2024 seçimlerinde aday oldu

Ankara Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, 31 Mart 2024 Yerel Yönetim Seçimlerinde belediye başkanı adaylığı başvurusunda bulundu.

Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, sporKent, turizm kenti, sanayi kenti, tarım kenti ve öğrenci kenti olarak vurguladığı Gölbaşı’nda vizyon projelerine devam etmek için 31 Mart 2024 Yerel Yönetim Seçimlerinde Gölbaşı Belediyesi Lider Adayı başvurusunda bulundu.

Şimşek burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“31 Mart 2024 Yerel Yönetim Seçimlerinde Gölbaşı Belediye Başkanı adaylık sürecinin yeniden başlatılması için adaylık başvurusunda bulunduk. Bunun için büyük bir gurur ve sorumluluk duyuyorum. Geçtiğimiz dönemde hayata geçirdiğimiz hizmetleri daha da ileriye taşımak istiyoruz. Gölbaşı’nı daha yaşanabilir, daha konforlu, daha konforlu hale getirmek istiyoruz.” İlçemizi daha sürdürülebilir bir yer haline getirmek için çıktığımız bu yolda birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirerek ilçemizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak istiyoruz. Gölbaşı’nın kapılarını dünyaya açıyoruz dedik, açmaya da devam edeceğiz. Yaptığımız çalışmalardan yola çıkarak birçok farklı alanda değerli ve kalıcı projeleri hayata geçirdik. Geçmeye devam edeceğiz.” – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu